X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
پنج‌شنبه 1 تیر‌ماه سال 1391
آموزش و بهره وری

به تعدادی نامحدود کارگزار خانم و اقا فعال و با استعداد و مسلط در حوزه های بازرگانی  ومعدن و کشاورزی نیازمندیم.         فارغ التحصیلان و دانشجویان  مرتبط با حوزه های ذکر شده اعم از بومی وغیربومی در اولویت همکاری هستند.

افراد دارای تخصص های ذیل و با توانایی اسکان بلند مدت(حداقل 7ساله) در کرمان و تامین وثایق لازم(معرف معتبر،امضاء سفته) ، پس از ارائه ی رزومه ی اولیه، دعوت به مصاحبه ی مقدماتی و تکمیل فرمهای مربوطه می گردند و در مرحله ی بعد، آزمون تئوری و عملی اجراء خواهد شد و در نهایت افراد واجد شرایط، با عقد قرارداد "آموزشی-آزمایشی" ، برای اجرای یک پروژه ی تمرینی 6 ماهه با حقوق دعوت خواهند شد. پس از طی این دوره، افرادی که موفق به گذراندن آزمون ها و کسب آموزشهای لازم گردیده اند، با عقد قرارداد بلند مدت، مشغول به کار خواهند شد. بیمه، اضافه کار، ماموریت، حق مسکن ، خوار و بار و ... ، از جمله مزایا می باشد.

حداقل های لازم برای افراد مختلف بدین شرح است:

1-    گروه ساختار UI ، 5 نفر: 1نفر مالتی مدیا(فتوشاپ، فلش،3D ،...) - 4نفر تسلط به AJAX , HTML , JS , ASP.Net , C#.Net , ، برنامه نویسی و خصوصی سازی سیستم های مدیریت محتوا و ...

2-    گروه پشت UI ، 4 نفر: تسلط به Documentation , SQL Server , Security , ORM و ...

3-    متخصص تکنیکال ، 1 نفر: تخصص و سابقه ی کار زیاد در وب، شبکه، وبمستری، هاستینگ و اطلاعات روز این عرصه ها

4-    لطفا روزمه جامع و کامل خود را شامل بیوگرافی و همچنین بیان اطلاعات تحصیلی   و مهارتی و تجربی و شغلی و غیره ... را به ادرس : : : : iran2utopia@yahoo.com                 

ایمیل نماید . اساتید و دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با  مقوله برنامه نوسی اعم از کامپیوتر و علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات  و it و برق والکترونیک درگرایش های مختلف و سایر رشته های مرتبط با حوزه برنامه نویسی و یا افرادی که در بحث برنامه نوسی های ذکر شده از توانایی و مهارت لازم برخوردار می باشند نیز در اولویت همکاری هستند . لازم به ذکر است جهت مصاحبه و ازمون ارزیابی وی‍ژه علاقه مندان متعاقبا با شما به هر شکل ممکن در زمان مقتضی مرتبط با پروژه مربوطه  تماس گرفته خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09137441180 تماس حاصل فرمایید 

//tabligh vpn j**