X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
چهارشنبه 12 بهمن‌ماه سال 1390
استخدام بانک تات

بانک تات (سهامی عام- غیردولتی) با ویژگی های متمایز در عرصه بانکداری و با اعتقاد به سرمایه انسانی به عنوان مهمترین شایستگی کلیدی برای ایجاد مزیت رقابتی، از افراد دارای دانش، مجرب، متخصص، متعهد و با انگیزه کشور در سطح شغلی کارشناس بهبود بهره وری دعوت به همکاری می نماید:

1- شرایط احراز:
فارغ التحصیل رشته های مدیریت (کلیه گرایش ها)، اقتصاد، MBA و سایر رشته های مرتبط در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر از دانشگاههای معتبر داخلی یا خارجی.
 دارابودن سابقه کار مرتبط در حوزه بهره وری، منابع انسانی ترجیحاً در شبکه بانکی کشور.
 دارابودن تجربه در ارتقای بهره وری سازمانی و نیروی انسانی ترجیحاً در شبکه بانکی کشور.

2- مدارک مورد نیاز
 تصویر آخرین حکم انتصاب.
 تصویر خلاصه سوابق شغلی از اداره کارگزینی متبوع.
 ارائه خلاصه ای از سوابق شغلی مدیریتی، اجرایی و توانایی ویژه خود.
 تصویر آخرین مدرک تحصیلی.
 تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی.
 دو قطعه عکس رنگی 4*3 به روز.

3 - نحوه ثبت نام:
چون روش ثبت نام فقط از طریق تارگاه (سایت) بانک تات www.TatBank.ir و بصورت اینترنتی خواهد بود، لذا از تمام متقاضیان واجد شرایط درخواست می گردد؛ مشخصات خود و سایر اطلاعات لازم را در فرم دعوت به همکاری ثبت نموده و به هیچ عنوان مدارکی را برای ادارات بانک ارسال نفرمایند.

4- نکات شایان توجه: از داوطلبان خواهشمند است، به نکات زیر توجه فرمایند:
1- درج شماره تلفن (در فرم تقاضای همکاری) برای تماس ضروری بوده و در صورت عدم توفیق بانک در برقراری ارتباط، هیچگونه مسئولیتی متوجه بانک نخواهد بود.
2- چنانچه بانک در هر یک از مراحل استخدام متوجه عدم صحت اطلاعات ثبت شده توسط داوطلب یا عدم تطبیق هریک از شرایط اعلامی خود با موارد مندرج در تارگاه (سایت) بانک گردد؛ ادامه فرآیند استخدامی میسر نبوده و موضوع همکاری کان لم یکن تلقی می گردد.
3- پس از بررسی اولیه، در صورت حائز شرایط بودن و قبولی در مصاحبه، از افراد واجد شرایط برای همکاری دعوت به عمل خواهد آمد.
توجه: زمان مصاحبه بر اساس اولویت های مورد نیاز از طریق تلفن به استحضار متقاضیان خواهد رسید و نیازی به پیگیری حضوری و تلفنی با این مدیریت نیست. لطفاً شماره پرونده الکترونیکی را نزد خود نگهداری نمائید.
4- دارابودن شرایط احراز برای متقاضیان ضروری بوده و افراد پذیرفته شده بر اساس ویژگی های فردی و مصاحبه تخصصی، رتبه بندی و انتخاب خواهند شد. 5- بانک در قبول یا رد درخواست متقاضی مجاز است.
6- ثبت نام در تارگاه (سایت) بانک، هیچ گونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد نمود. مجدداً از توجه شما داوطلبان عزیز، سپاسگزاری می نماییم.

 لطفاً شماره پرونده الکترونیکی را نزد خود نگهداری نمائید چون امکان جستجوی آن از طریق بانک مقدور نمی باشد.

//tabligh vpn j**