X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
شنبه 14 آبان‌ماه سال 1390
بانک دی

بانک دی به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز شعب خود، با شرایط زیر دعوت به همکاری می­نماید.بدیهی است شروع همکاری منوط به طی شدن مراحل استخدامی بانک ، آزمون کتبی(ویژه متصدیان امور بانکی) و انجام مصاحبه تخصصی، اخذ گواهی سلامت از مراجع پزشکی بانک و گذراندن موفقیت آمیز دوره آموزشی مربوطه بوده که به تدریج و همزمان با راه­اندازی و افتتاح شعب، به اطلاع داوطلبان محترم خواهد رسید.اعتقاد به ارزش آفرینی در حد اعلا برای مشتریان و سهامداران، آشنایی با فناوری نوین اطلاعات و ارتباطات، داشتن روحیه تحول آفرینی، خلاقیت، نوآوری ، مورد تاکید و توجه ویژه بانک خواهد بود.

تذکرات مهم:
 

 .


1-چنانچه در هر مرحله ثابت شود فرد فاقد شرایط اعلام شده می باشد از  ادامه فرایند جذب خودداری خواهد شد و هیچ حقی برای داوطلب ایجاد نخواهد کردو عندالزوم هزینه ها اخذ می گردد.

2-تذکرات مهم:برای گروه 1 ازمون کتبی و مصاحبه تخصصی برگزار می شود.

3-گروه 2 از طریق مصاحبه تخصصی و بررسی رزومه و تجربیات کاری انتخاب خواهند شد.(که پس از بررسی تلفنی دعوت به مصاحبه می شوند.)

4- محل برگزاری آزمون صرفاً به شرح جدول ذیل می باشد


.
5-فرزندان معزز شهدا به شرط داشتن شرایط احراز و کسب حداقل 80 درصد نمره آزمون کتبی آخرین نفر پذیرفته شده، در اولویت جذب و استخدام خواهند بود

6-منابع  آزمون متصدیان امور بانکی  در حد سر فصل های  دروس تخصصی و عمومی کارشناسی رشته علوم بانکی است.

7-بانک در پذیرش تقاضای ثبت نام کنندگان مختار می باشد ثبت نام هیچ گونه تعهدی برای بانک جهت بکارگیری  افراد ایجاد نخواهد کرد.

8-داوطلبان برای ثبت نام و دریافت اطلاعیه های مربوط صرفا می بایست به درگاه  الکترونیکی بانک به ادرس   بانک دی مراجعه نمایند.

9-هزینه آزمون ( برای گروه 1)100000 ریال می باشد که داوطلبان می بایست به شماره  حساب   0206597689002   به نام بانک دی  ( نزد بانک ملی -قابل واریز در کلیه شعب بانک ملی) واریز نمایند.

10-زمان ثبت نام:16/8/90 لغایت 30/8/90 می باشد.

10-زمان برگزاری آزمون 11/09/90 می باشد

//tabligh vpn j**