X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
یکشنبه 19 تیر‌ماه سال 1390
استخدام استانداری مرکزی

استانداری مرکزی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز و19دستگاه اجرایی در واحدهای تحت پوشش طبق مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی وتخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه های اجرایی در نظر دارداز محل سهمیه های اختصاص یافته از محل مجوز شماره49949/200مورخ 1/10/89 و82946/9/200 مورخ 4/8/88 معاونت توسعه مدیریت وسرمایه انسانی رئیس جمهور ومجوز شماره 104972/1406 مورخ 31/6/85 سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور(وقت )ومجوزشماره 19482/6/89 مورخ 2/3/87 دفتر منابع انسانی استانداری مرکزی تعداد 57 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق امتحان عمومی ، تخصصی و گزینش بصورت پیمانی به شرح مندرج در آگهی ، استخدام نماید.مهلت 20 تیرماه 90

۱-شرایط عمومی استخدام :
1/1- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
2/1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3/1- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)
4/1- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
5/1- عدم سابقه محکومیت جزایی موثر
6/1- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شود.
7/1- نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب آرای مراجع قانونی
8/1-داوطلبان استخدام نبایدمستخدم رسمی،ثابت وپیمانی دستگاههای دولتی ویابازخریدخدمت باشند.


2- شرایط اختصاصی استخدام :
1/2- داشتن حداقل 20 سال سن تمام و حداکثر 35 سال برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی و برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشدودکترای حرفه ای 40 سال تمام تا تاریخ انتشار آگهی
تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تائیدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ 31/6/1359 لغایت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت و جبهه های نبرد حق علیه باطل
ب) افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان ، مفقود الاثرها و جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به انجام کار نمی باشند. شامل: همسر ، فرزندان ، پدر ، مادر ، خواهر و برادر تا میزان 5 سال
ج) فرزندان شهداء، فرزندان جانبازان (50 درصد و بالاتر) و فرزندان آزادگانی که حداقل دارای پنج سال سابقه اسارت داشند از شرایط حداکثر سن معاف می باشند.
د)داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه های دولتی از تاریخ 22/11/57 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها


3- مهلت ثبت نام :
متقاضیان استخدام میتوانند ازروز شنبه مورخ 11/4/1390تا ساعت 24 روز دو شنبه مورخ 20/4/1390با مراجعه به آدرس: www.ostan-mr.ir نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام نمایند.4- نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز :
قبل از ثبت نام تهیه رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ 50000 (پنجاه هزار) ریال به حساب شماره 980 خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران به عنوان حق شرکت در امتحان عمومی و تخصصی داوطلبان استخدام (ایثارگران 50 درصد مبلغ مذکور را می پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می باشند.) الزامی است .
1/4 : ثبت نام به صورت الکترونیکی از طریق سایت اینترنتی استانداری به آدرس: www.ostan-mr.ir به شرح ذیل انجام می گیرد:
- ورود به پایگاه اینترنتی
- مطالعه کامل آگهی و تکمیل فرم ثبت نام و تایید آن
- دریافت کد رهگیری
- چاپ فرم ارائه شده توسط سیستم ثبت نام و امضای آن پس از چاپ که حاوی اطلاعات وارد شده توسط داوطلب می باشد
2/4- مدارک مورد نیاز ثبت نام مقدماتی (الکترونیکی) :
-تکمیل فرم درخواست شغل به همراه اسکن یک قطعه عکس
تذکر : یکی از اقلام اطلاعاتی لازم برای ثبت نام ، فایل تصویر فرد داوطلب می باشد. بنابراین لازم است داوطلبان قبل از مراجعه به پایگاه اینترنتی ثبت نام الکترونیکی، فایل مربوط به عکس خود را مطابق شرایط ذیل تهیه نمایند.
• فایل عکس 4*3 و به صورت 256 Grayscale و با درجه وضوح dpi 100 و با فرمت jPG ذخیره شده باشد.
• حجم فایل ارسالی عکس باید کمتر از 70 کیلو بایت باشد.
• عکسی که تصویر از روی آن تهیه می شود لازم است تمام رخ بوده و در سالجاری تهیه شده باشد.
• ابعاد تصویر ارسالی باید حداقل 300 * 200 پیکسل و حداکثر 400 * 300 پیکسل باشد.
• تصویر باید در جهت صحیح و بدون چرخش تهیه شده و فاقد هر گونه حاشیه زائد باشد .
*هر داوطلب تنها امکان یکبار ثبت نام راداردودر صورت هرگونه اشتباه در ثبت اطلاعات امکان ثبت نام مجدد وجود نخواهد داشت .ثبت نام به صورت ناقص ویا به هر نحوغیر از ثبت نام از طریق وب سایت فوق مورد قبول نبوده ووجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمیگردد.
3/4 – مدارک مورد نیاز پس از قبولی در مرحله اول امتحان استخدامی :
داوطلبان قبول شده در مرحله اول امتحان استخدامی موظف هستند مدارک ذیل را ظرف مدت 5 روز کاری پس از اعلام نتایج از به آدرس: تهران –صندوق پستی 15815/3139 ارسال نمایند.
- اصل رسید بانکی
- تصویر آخرین مدرک تحصیلی
- تصویر کارت ملی
- تصویر تمام صفحات شناسنامه
- تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران)
- تصویر مدارک دال بر بومی بودن
- تصویر مدارک دال بر ایثارگری ، معلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط
- تصویر سایر مدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت


5- زمان و نحوه دریافت کارت آزمون :
- داوطلبین می بایست با استفاده از کد رهگیری که پس از ثبت نام در سایت آزمون استخدامی دریافت نموده اند از روز سه شنبه مورخ 4/5/1390تا ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ 5/5/1390 به سایتwww.ostan-mr.ir مراجعه وکارت ورود به جلسه برگزاری آزمون (شامل زمان ومکان برگزاری آزمون ) را دریافت نمایند.

ضمنا ، در روز آزمون همراه داشتن کارت ورود به جلسه وکارت ملی برای کلیه داوطلبین الزامی است .
لازم به ذکر است ،:کارت ورود به جلسه آزمون به هیچ عنوان از طریق استانداری ویا دستگاه های اجرایی توزیع نمیگردد.
نتایج مرحله ولیه آزمون پس از تایید معاونت توسعه مدیریت وسرمایه انسانی رئیس جمهور ودفتر منابع انسانی استانداری مرکزی (حدود یک ماه پس از انجام آزمون)در پایگاه اینترنتی استانداری مرکزی به آدرس www.ostan-mr.ir به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.


6- تاریخ برگزای آزمون :
آزمون استخدامی در روز جمعه مورخ 7/5/1390 درزمان و محل قید شده در کارت داوطلبان انجام میپذیرد .هرگونه تغییرات احتمالی زمان آزمون استخدامی از طریق سایت استانداری مرکزی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
مواد آزمون عبارتند از:
1/6- آزمون توانمندیهای عمومی شامل : 1- زبان و ادبیات فارسی 2- زبان انگلیسی عمومی 3- ریاضی و آمار مقدماتی 4- فن آوری اطلاعات 5- معارف اسلامی 6- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی در مجموع به تعداد (100) سوال چهارگزینه ای طراحی خواهد شد.
تبصره : اقلیتهای دینی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد امتحان توزیع می شود.
2/6- آزمون تخصصی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب می باشد.


7- تذکرات:
1- صددرصد استخدام از محل سهمیه استخدامی مندرج در آگهی استخدام به داوطلبان بومی اختصاص دارد.
تبصره: بومی شامل افرادی می شود که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند:
الف) محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب) حداقل دو مقطع از مقاطع تحصیلی ابتدائی، راهنمائی و متوسطه را در محل جغرافیائی مورد تقاضا برای استخدام سپری کرده باشد.
ج) فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتیکه محل 3 سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدائی، راهنمایی و دبیرستان) با محل جغرافیایی مورد تقاضای استخدامی یکی باشد نیز بومی تلقی می شوند.
توجه: داوطلبان موضوع این بند بایستی مدارک لازم را به همراه سایر مدارک مورد نیاز راپس از قبولی در مرحله اول امتحان استخدامی ارسال نمایند.
2- ایثارگران شامل جانبازان ، آزادگان و رزمندگانی که 9 ماه متوالی یا 12 ماه متناوب سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی دارند و نیز فرزندان و همسر آنان در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی، با رعایت قوانین و مقررات از اولویت قانونی به شرح ذیل برخوردار خواهند بود.
1/2- از کل مجوز استخدامی 30 درصد آن برای استخدام ایثارگران بومی اختصاص دارد که 25درصد آن به فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان 50 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگانی که حداقل دارای 5 سال سابقه اسارت دارند و 5 درصد باقیمانده به سایر جانبازان، آزادگان، رزمندگان و همسر و فرزندان آنان اختصاص دارد. 25 درصد سهمیه ایثارگران مذکور از سوی بنیاد شهید معرفی شده و جذب خواهند شد. فرزندان معظم شاهد و جانبازان 50 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگانی که از سوی بنیاد مذکور معرفی نشده اند می توانند در این آگهی ثبت نام نموده و در صورت عدم تکمیل سهمیه از باقیمانده سهمیه اختصاصی بهره مند شوند. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.
2/2- استخدام مازاد بر 30 درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
3/2- ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارائه تصویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.
3- معلولین عادی بومی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از 3 درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.
4- انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان 3 برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (60 درصد کل نمره آزمون) را کسب کرده اند به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد.
5- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندی های عمومی صرفاً به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب داوطلبان بر اساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.
6- کارکنان غیر رسمی بومی دستگاه های اجرایی مذکور در آگهی و همچنین نیروهای بومی شرکتی آنان به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (2 درصد) و حداکثر (20 درصد) کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی به صورت جداگانه برخوردار برخوردار خواهند شد.
7- اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان به ترتیب با شاغلین غیر رسمی بومی و نیروهای شرکتی بومی دستگاه اجرایی استخدام کننده در آگهی داوطلبان بومی و شاغلین غیر رسمی بومی مناطق محروم و دور افتاده برای همان مناطق خواهد بود.
8- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگا ها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر یا ارزش علمی دارند ) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
9- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون (حداکثر 2 ماه پس از اعلام نتیجه) میبایست به تائید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
10 - مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان, مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.
11- انتخاب نهائی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی و گزینش صورت خواهد گرفت.

//tabligh vpn j**