X
تبلیغات
رایتل
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
دوشنبه 12 اردیبهشت‌ماه سال 1390
مصاحبه برای استخدام در صنعت نفت

مصاحبه فارغ التحصیلان ممتاز برای استخدام در صنعت نفت از امروز آغاز شد.

به گزارش موج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سید علیرضا میر محمد صادقی معاون وزیر نفت در توسعه منابع انسانی و مدیریت، با بیان این مطلب گفت: مصاحبه فارغ التحصیلان ممتاز برای استخدام در صنعت نفت از صبح امروز(10 اردیبهشت ماه) آغاز شد و تا روز پنج شنبه (15 اردیبهشت ماه) ادامه خواهد داشت.

وی توضیح داد: حدود 1766 نفر در این دوره از جلسات مصاحبه استخدامی فارغ التحصیلان ممتاز، شرکت خواهند کرد که از این تعداد حدود 644 جذب صنعت نفت خواهند شد.
میر محمد صادقی تاکید کرد: این دوره از آزمون استخدامی فارغ التحصیلان ممتاز در صنعت نفت، در تهران و اهواز به طور همزمان در حال برگزاری است.
معاون وزیر نفت در توسعه منابع انسانی و مدیریت، تصریح کرد: مقاطع تحصیلی افراد شرکت کننده در مصاحبه استخدامی فارغ التحصیلان ممتاز، دکترا و کارشناسی ارشد در رشته های اقتصاد، بهداشت محیط، حسابداری، حقوق، زمین شناسی، شیمی، علوم اجتماعی، علوم ارتباطات، مدیریت، مهندسی برق، صنایع، عمران، کامپیوتر،مواد، نفت، مکانیک، ایمنی و بازرسی فنی، آمار، مهندسی دریا و کتابداری است.
وی یاد آور شد: حدود 115 نفر نیز در زمستان و پاییز سال گذشته با برگزاری مصاحبه جذب فارغ التحصیلان ممتاز در صنعت نفت، در شرکت ملی نفت ایران جذب شدند.
میر محمد صادقی در مورد فرآیند جذب فارغ التحصیلان ممتاز در صنعت نفت، گفت: این افراد می توانند در سایت فارغ التحصیلان ممتاز ثبت نام کنند، پس از دریافت مجوزهای استخدامی، ابتدا از سایت ممتازین نیرو جذب خواهد شد در صورتی که این سایت نیروی انسانی مورد نظر را تامین نکند، بین سایر داوطلبان استخدام در صنعت نفت، آزمون کتبی برگزار می شود.
وی همچنین از برگزاری آزمون سراسری استخدام در صنعت نفت در هفته اول خرداد ماه امسال خبر داد و گفت: در این آزمون سراسری، حدود 660 نفر برای استخدام در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گزینش خواهند شد.

//tabligh vpn j**