X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
دوشنبه 15 شهریور‌ماه سال 1389
استخدام بانک گردشگری

بانک خصوصی درشرف تاسیس گردشگری جهت خدمت در برخی شهرهای کشور استخدام می نماید.


این بانک در شرف تاسیس در نظر دارد نیروی انسانی موردنیاز بومی خود را شهرهای تهران، مشهد، کرج، کرمان، ساری، رشت، اصفهان، شیراز، تبریز، اهواز، یزد و کیش از بین افراد واجدشرایط در مقطع تحصیلی کارشناسی در رشته های حسابداری، علوم بانکی، کامپیوتر، علوم اقتصادی (نظری و بازرگانی)، مدیریت، علوم پایه، (فیزیک و ریاضی) و ریاضیات کاربردی و سایر رشته های مقاطع تحصیلی کارشناسی با داشتن حداقل معدل 14، برای مشاغل متصدی امور بانکی و اداری پس از کسب موفقیت در مراحل آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی و تایید معاینات و آزمایشات پزشکی، به صورت قراردادی تامین نماید.


متقاضیان  برای ثبت نام  تا پایان روز 89/6/25  مهلت دارند   

ثبت نام به صورت اینترنتی انجام میپذیرد

تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی در یکی از رشته های  حسابداری، علوم بانکی،  کامپیوتر، رشته های مهندسی، علوم اقتصادی(نظری و بازرگانی)، مدیریت، علوم پایه (فیزیک و ریاضی) و ریاضیات کاربردی.  


تبصرۀ 1: داشتن حداقل معدل 14.
تبصرۀ 2: دارا بودن مدارک تحصیلی مؤسسات آموزش عالی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
5- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن برگ معافیت دائم قانونی برای آقایان. 

 

مدارک

۱-  ارسال عکس: متقاضیان می باید عکس پرسنلی 4×3 خود را با فرمت JPG و حجم حداکثر 200 کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آن را در قسمت مربوط در سایت وارد  نمایند.
۲- متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می باید از تاریخ 14/6/1389 لغایت 25/6/1389 نسبت به واریز مبلغ 000ر120ریال (یک صد و بیست هزار ریال) به حساب جاری 1-132945-1-147 نزد بانک اقتصاد نوین، شعبۀ بلوار اسفندیار تهران به نام هیأت عامل اجرایی بانک گردشگری (سهامی عام- در شرف تأسیس) اقدام و سپس اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد (مطابق نمونۀ نمایش داده شده در سایت فوق) را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتاَ پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تأیید مراتب توسط سایت، شمارۀ رهگیری خود را جهت پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه پرینت و نزد خویش نگهداری نمایند.
تبصرۀ 1:  با توجه به این که وجوه ثبت نام تحت هیچ عنوان قابل استرداد نخواهد بود، لذا داوطلبان می باید قبل از واریز وجه، جهت اطمینان از واجد شرایط بودن خود، به سایت بانک مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمایند.
تبصره 2 : صرفاً ساکنان شهرهای مندرج در لینک (شهرهای محل تأسیس شعب اولیه )مجاز به شرکت در آزمون می باشند.


تبصرۀ 1: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت قانونی، هم چنین تاریخ فراغت از تحصیل کلیۀ داوطلبان باید قبل از تاریخ 31/6/1389 باشد.
تبصرۀ 2: ادامۀ مراحل استخدامی دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی، در صورت توفیق در مراحل مربوطه، پس از تأیید پزشک معتمد بانک بلامانع خواهد بود.
6- دارا بودن حداقل 20 سال سن تا تاریخ 31/6/1389و حداکثر 28 سال تمام.
تبصرۀ 1: در صورت انجام خدمت نظام وظیفه، مدت خدمت وظیفه به حداکثر سن داوطلبان برای کلیۀ مشاغل افزوده می  گردد، لکن در هر حال سن داوطلب با لحاظ نمودن خدمت وظیفه انجام شده نباید از 30 سال تجاوز نماید.      
تبصرۀ 2: چنانچه در مراحل استخدامی یا سایر مراحل بعدی مشخص شود داوطلبی شرایط سنی لازم را دارا نبوده است، موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.
7- عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقۀ محکومیت و سوءپیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تأیید مراجع ذیصلاح).
8- عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه ها و مراکز آموزشی. چنانچه در مراحل استخدامی یا سایر مراحل بعدی مشخص شود داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد و یا با مقطع تحصیلی بالاتر از مقطع اعلام  شده در آزمون شرکت نموده است، از ادامۀ مراحل استخدام وی ممانعت به عمل خواهد آمد.
9- عدم اشتغال به کار رسمی و پیمانی و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، مؤسسات دولتی وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی.
10- تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانی متناسب با کار بانک، طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر بانک.
11- کلیۀ داوطلبان می باید بومی و ساکن شهرستانی باشند که در آن شهرستان می خواهند ارائۀ خدمت کنند (فهرست شهرستانهای محل تاسیس شعب بانک در بند "ز" آمده است).
تبصرۀ 1: بومی به فردی اطلاق می شود که حداقل در سه سال گذشته ساکن شهرستان مورد تقاضا بوده است. احراز سه سال سکونت فرد متقاضی پس از انجام تحقیقات، توسط بانک صورت خواهد پذیرفت.
تبصرۀ 2: فرزندان و همسر کارکنان دولت که به تبع انتقال ولی خویش ساکن شهرستان مورد تقاضا در آزمون شده باشند، به شرط ارائۀ گواهی،  بومی محسوب خواهند  شد.

تبصرۀ 3: محل خدمت داوطلبان توسط بانک در آینده تعیین خواهدشد.  

 

محل برگزاری آزمون در تهران خواهد  بود و آدرس و زمان آن از طریق سایت آزمون، متعاقباً به اطلاع خواهد رسید.

تبصرۀ 1: داوطلبان به منظور آگاهی از هرگونه تغییرات احتمالی در تاریخ و محل برگزاری آزمون به آگهی های بعدی بانک توجه نمایند که در سایت منتشر خواهد شد. 

 

مواد آزمون به شرح ذیل خواهد بود:
عمومی: هوش و اطلاعات عمومی(ضریب 2)، زبان انگلیسی(ضریب 2)، زبان فارسی(ضریب 1)، کامپیوتر در حد  ICDL (ضریب 2)، آمار و ریاضی عمومی(ضریب 3).
تخصصی: سئوالات تخصصی بانکداری(ضریب 2) و حسابداری و مدیریت(ضریب 2) و اقتصاد(ضریب 2). 

 

 

براساس مصوبات هیأت عامل اجرایی بانک، شهرهای      تهران، مشهد، کرج، کرمان، ساری، رشت، اصفهان، شیراز، تبریز، اهواز، یزد و کیش شهرهایی است که بومیان آن ها در این مرحله مجاز به شرکت در آزمون استخدامی بانک می باشند

//tabligh vpn j**