X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
کافی نت - اطلاعیه های استخدام - سایت - دانلود آهنگ
دوشنبه 31 خرداد‌ماه سال 1389
استخدام وزارت نیرو
استخدام در وزارت نیرو

وزارت نیرو طی اطلاعیه‌ای از استخدام تعدادی نیروی واجدشرایط خبر داده است.
به گزارش خبرنگار بازارکار، این وزارتخانه جهت استخدام در شرکت‌های وابسته (غیردولتی) زیر مجموعه شرکت مادرتخصصی توانیر از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه استخدام می‌نماید.


استانهای متقاضی نیرو ایلام، مشهد، بیرجند، شهرکرد، قزوین، کرمان، زنجان، تهران، گرگان، قم، مازندران، دماوند، رشت، کرج، همدان، اراک، شیراز، کرمان، بندرعباس،یزد و اصفهان می باشدداوطلبان گرامی پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی بایستی حداکثر تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 01/05/1389  از طریق سایت اینترنتی  اقدام به ثبت نام در آزمون نمایند.

شرکت مادر تخصصی توانیر، در راستای تحقق اهداف و وظایف خود و با استناد به مجوزهای استخدامی صادره، از بین فارغ التحصیلان دانشگاه­ها و مؤسسات آموزش عالی کشور از طریق برگزاری آزمون، مصاحبه و گزینش، در صورت کسب نمره حد نصاب در شرکت های وابسته ( غیر دولتی ) به صورت قراردادی استخدام می نمایند

ب) داوطلبان می بایستی متعهد به داشتن شرایط عمومی ذیل باشند:

- تابعیت ایران و متدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور.

2- داشتن شرایط سنی به شرح زیر:

·         حداکثر 25 سال برای مقطع کاردانی (متولدین بعد از 15/05/1364 )

·         حداکثر 28 سال برای مقطع کارشناسی (متولدین بعد از  15/05/1361 )‌

·         حداکثر 30 سال برای مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر (متولدین بعد از 15/05/1359 )‌

3- انجام خدمت زیر پرچم یا داشتن معافیت های قانونی دائمی ( برای آقایان)‌

4- برخورداری از تندرستی و توانایی لازم متناسب با وظایف شغلی پست موردنظر

5- داشتن صلاحیت های اخلاقی و شایستگی خدمت

6- نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر

7- دارا بودن شرایط احراز شغل

8- عدم اعتیاد به مواد مخدر

9- عدم منع قانونی استخدام و نداشتن تعهد خدمتی به دیگر سازمان­ها

تذکر1: موارد زیر به شرط ارائه تأییدیه معتبر به حداکثر سن افزوده می شود:

-     داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های حق علیه باطل

-         داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه

-         افراد خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و مفقودالاثرها (همسر، فرزندان، پدر و مادر، و برادر و خواهر) تا میزان پنج سال.

-         مدت انجام خدمت سربازی، حداکثر به مدت 24 ماه.

-         سابقه کار مفید و مرتبط، مشروط به پرداخت حق بیمه به سازمانهای بیمه معتبر، حداکثر 8 سال.

تذکر2:مدارک مربوط به وضعیت نظام وظیفه و گواهی فراغت از تحصیل داوطلبان بایستی در تاریخ 15/05/89 آماده و صادر شده باشد و به همراه تأییدیه پرداخت حق بیمه در زمان دعوت از سوی شرکت جهت انجام مصاحبه ارائه گردد.

ج) چگونگی ثبت نام:

داوطلبان گرامی پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی بایستی حداکثر تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 01/05/1389  از طریق همین سایت اینترنتی ( در انتهای صفحه اطلاعیه ) اقدام به ثبت نام در آزمون نمایند.

1- داوطلبان باید نسبت به واریز مبلغ( 50000) پنجاه هزار ریال به حساب سیبا شماره  2175199003008  به نام حساب رابط درآمد اختصاصی مؤسسه آموزش عالی صنعت آب و برق  نزد بانک ملی ایران شعبه فلسطین شمالی تهران کد 604 (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران) اقدام و شماره پیگیری فیش بانکی(14 رقمی) را با دقت و به طور کامل در فرم ثبت نام درج نمایند. 

توضیح 1: داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی شرکت های توزیع نیروی برق در استان های : چهار محال و بختیاری، هرمزگان، خراسان جنوبی و ایلام  از پرداخت هزینه ثبت نام معاف می باشند.

توضیح2: مبلغ هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

2-  به داوطلبان محترم توصیه می شود که رأساً اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبت نام اینترنتی، راهنما، نحوه ثبت نام و مدرک تحصیلی مورد نیاز در رشته شغلی مربوط را کاملاً‌ مطالعه و بررسی نموده و فایل رایانه ای عکس خود را با توجه به جزئیات اعلام شده در بند (د) آماده نمایند. پیگیری مراحل بعدی ثبت نام مانند آگاهی از وضعیت پذیرش، نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، زمان و مکان برگزاری آزمون الزامی بوده و داوطلب بایستی آن ها را شخصاً به انجام برساند.

3-  ثبت نام در ساعات کم ترافیک، به مرور زمان و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت. بدیهی است جهت داشتن فرصت کافی برای مشاهده وضعیت پذیرش و ویرایش اطلاعات، بهتر است ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود.

4-  به داوطلبان محترم توصیه می شود در نگهداری اصل فیش بانکی واریزی دقت نمایند زیرا هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، شماره پیگیری فیش بانکی (14 رقمی) با اطلاعات سامانه بانک ملی ایران مقایسه گردیده و سپس امکان چاپ کارت فراهم می شود.

5-  مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد گردید.

تذکر: نکته مهم آگاهی از وضعیت تأیید یا عدم تأیید شرایط داوطلبان پس از انجام بررسی های لازم جهت حضور در جلسه آزمون می باشد. بنابراین توصیه می شود در مهلت مناسب پس از انجام ثبت نام با مراجعه به گزینه «وضعیت پذیرش»، از وضعیت خود اطلاع حاصل نموده و در صورت نیاز و امکان، با استفاده از گزینه «ویرایش اطلاعات ثبت شده»  نسبت به رفع مشکل یا تصحیح اطلاعات اقدام نمایند.د) راهنما و نحوه ثبت نام :

1- از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید. 2- کلید Caps Lock صفحه کلید خاموش باشد. 3- از زدن کلید (Enter)   در هنگام درج اطلاعات خودداری نموده و برای جدا کردن کلمات از یکدیگر، از کلید فاصله(Space)  استفاده نمایید.4- تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است. 5- کد ملی را به صورت کامل ( با درج صفر) ‌و بدون خط تیره وارد نمایید. 6- برای الصاق عکس، از فایل اسکن شده عکس پرسنلی 4×3 (تمام رخ، زمینه روشن و جدید)‌، با فرمت JPG و با حجم حداکثر40 کیلوبایت استفاده نمایید. 7- پس از تکمیل شدن اطلاعات، داوطلبان باید شماره پیگیری ثبت نام ارائه شده را یادداشت نمایند. ضمناً‌ امکان چاپ اطلاعات وجود دارد. 8- شماره پیگیری فیش بانکی شامل حروف، اعداد و علائم می باشد (14 رقم )، فیلد مربوطه را در فرم ثبت نام به همان شکل و ترتیب تکمیل نمایید.

توضیح1: ایثارگران، خانواده محترم ایشان و خانواده معظم شهداء جهت استفاده از سهمیه های مربوط، به اداره کل اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران مراجعه فرمایند.

توضیح 2: معلولین محترم جهت استفاده از سهمیه های مربوط، به اداره کل اشتغال و کاریابی سازمان بهزیستی مراجعه فرمایند.

توضیح 3: ارائه اصل مدارک مربوط در زمان مقرر، الزامی می باشد. هر یک از داوطلبان که به هنگام ثبت نام، اطلاعات نادرست و جعلی ارائه نموده و به سبب این اطلاعات پذیرفته شود، هر زمان که غیر واقعی بودن اطلاعات مشخص شود، قبولی او ملغی بوده و به لحاظ طولانی نمودن فرآیند استخدام، اقدام لازم طبق قوانین به عمل خواهد آمد.

هـ) توزیع کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون:

1- ارائه کارت ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی و از طریق همین سایت  در تاریخ های 11/5/89 و 12/5/89 انجام خواهد پذیرفت.

2- آزمون در روز جمعه مورخ 15/5/89 در آدرس هایی که در زمان ارائه کارت اعلام می گردد برگزار خواهد شد (شهر محل برگزاری آزمون برای هر شرکت در جدول ” و ” (در انتهای همین صفحه) ذکر شده است).

3 – ارائه کارت ورود به جلسه آزمون ( چاپ شده بر روی کاغذ ) هنگام ورود به حوزه الزامی است. در غیر اینصورت از ورود داوطلب به حوزه جلوگیری خواهد گردید.


موارد قابل توجه:

1- در شرایط مساوی، اولویت استخدام با داوطلبان بومی می باشد. 2- در هر یک از رشته‌های شغلی امتحانی (مشخص شده در جدول نیازهای استخدامی) صرفاً فارغ‌التحصیلان همان رشته، گرایش و مقطع می‌توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته‌ها یا گرایش‌ها امکان‌پذیر نمی باشد.    3- پذیرفته شدن داوطلب جهت شرکت در آزمون با توجه به مقطع، رشته و گرایش تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صورت می پذیرد. مسؤولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.  4 –  دارندگان مدرک تحصیلی معادل، صادره از  دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و سازمان مذکور برای آنان گواهینامه مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر تحصیلی با ارزش علمی صادر نموده، به شرط رعایت کلیه شرایط و ضوابط مندرج در این اطلاعیه مجاز به ثبت نام در آزمون می باشند. 5 -  قبولی در آزمون به منزله استخدام قطعی نمی‌باشد بلکه استخدام شامل قبولی در آزمون، مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی و اخذ عدم سوء پیشینـه از مراکز ذیصـلاح می‌باشـد. 6 - پذیرفته‌شدگان نهایی ” به ویژه خانم ها ” می‌بایستی آمادگی خدمت در هر یک از شهر‌های استان حوزه فعالیت، به تشخیص شرکت را داشتـه باشند.  7 - هر داوطلب فقط می تواند یک بار و تنها برای یک رشته شغلی در شرکت مورد نظر خود در این آزمون ثبت نام نماید.

و)‌ جدول مشخصات شرکت ها و مجریان آزمون:


 سایت اینترنتی www.azmoon-niroo.com
ردیف

نام شرکت

رشته شغلی

تعداد مجوز

جنسیت

مدارک تحصیلی مورد نیاز

1

توزیع نیروی برق استان اصفهان

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

(شماره مجوز:530/19533– تاریخ : 29/02/89

 

مهندس برق ( قدرت)

8

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق –  کنترل

مهندس برق (مخابرات)

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق - مخابرات

کارشناس اداری 

4

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت دولتی / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی

کارشناس مالی

3

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی

2

توزیع نیروی برق یزد

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

(شماره مجوز: 530/20731- تاریخ :02/03/89

مهندس برق ( قدرت)‌

4

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق –  کنترل

کارشناس اداری

1

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت دولتی / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی

کارشناس مالی

2

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی

کارشناس اداری           ( خدمات مشترکین ) 

2

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی

3

توزیع نیروی برق استان هرمزگان

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

 (شماره مجوز:530/20745– تاریخ :02/03/89)

مهندس برق ( قدرت)‌

4

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق –  کنترل

کارشناس مالی

1

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی

کارشناس اداری

1

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت دولتی / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی

کارشناس تدارکات

1

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت بازرگانی

تکنسین برق

3

مرد

فوق دیپلم در رشته برق

4

توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

(شماره مجوز:530/20756– تاریخ :02/03/89)

مهندس برق ( قدرت)‌

8

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق –  کنترل

کارشناس مالی

2

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی

کارشناس آمار 

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته آمار

5

توزیع نیروی برق استان فارس

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

(شماره مجوز: 530/19544– تاریخ :29/02/89)

(شماره مجوز: 530/24336– تاریخ :10/03/89)

مهندس برق ( قدرت)‌

7

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق –  کنترل

کارشناس مالی

1

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی

کارشناس نرم افزار

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

کارشناس حقوق

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حقوق

6

توزیع نیروی برق شهرستان اصفهان

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

(شماره مجوز:530/21266– تاریخ :03/03/89)

مهندس برق ( قدرت)‌

6

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق –  کنترل

کارشناس سیستم ها

2

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی صنایع - برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها

کارشناس سخت افزار

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی کامپیوتر - سخت افزار

مهندس برق (مخابرات)

2

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق - مخابرات

کارشناس مالی

2

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی

کارشناس ادا ری

3

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت دولتی / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی

کارشناس حقوق

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حقوق

کارشناس آمار

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته آمار

کارشناس روابط عمومی

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته روابط عمومی / لیسانس و بالاتر در رشته علوم اجتماعی - ارتباطات  / لیسانس و بالاتر در رشته  علوم ارتباطات اجتماعی

7

توزیع نیروی برق استان مرکزی 

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

(شماره مجوز: 530/14341– تاریخ :15/02/89)

مهندس برق ( قدرت)‌

4

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق –  کنترل

کارشناس مالی

2

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی

کارشناس اداری

3

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت دولتی / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی

8

توزیع نیروی برق غرب استان تهران

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

(شماره مجوز:530/20698 – تاریخ : 02/03/89)

مهندس برق ( قدرت)‌

6

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق –  کنترل

کارشناس اداری

2

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت دولتی / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی

کارشناس مالی

2

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی

کارشناس ایمنی

3

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته ایمنی و بهداشت صنعتی یا حرفه ای  / لیسانس و بالاتر در رشته حفاظت محیط کار / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی صنایع- ایمنی صنعتی

کارشناس حقوق

1

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حقوق

کارشناس روابط عمومی

1

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته روابط عمومی / لیسانس و بالاتر در رشته علوم اجتماعی - ارتباطات  / لیسانس و بالاتر در رشته علوم ارتباطات اجتماعی

کارشناس سخت افزار

1

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی کامپیوتر - سخت افزار

9

توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

 (شماره مجوز:530/21275– تاریخ :03/03/89)

 

مهندس برق ( قدرت)‌

8

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق –  کنترل

کارشناس مالی

5

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی

کارشناس اداری           ( خدمات مشترکین ) 

5

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته تحصیلی مدیریت صنعتی

10

توزیع نیروی برق استان گلستان

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

(شماره مجوز:530/20622– تاریخ :02/03/89)

مهندسی برق ( قدرت )

6

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق –  کنترل

کارشناس مالی

3

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی

11

توزیع نیروی برق استان زنجان

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

(شماره مجوز:530/20692– تاریخ :02/03/89)

مهندس برق ( قدرت)‌

3

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق –  کنترل

کارشناس مالی

2

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی

12

توزیع نیروی برق استان قزوین

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

(شماره مجوز:530/19516– تاریخ :29/02/89)

مهندس برق (قدرت)

5

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق –  کنترل

کارشناس مالی

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی

تکنسین برق

2

مرد

فوق دیپلم در رشته برق

13

توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

(شماره مجوز:530/20621– تاریخ :02/03/89)

مهندس برق (قدرت)

3

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق –  کنترل

کارشناس حقوق

1

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حقوق

کارشناس تدارکات

1

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت بازرگانی

کارشناس اداری           ( خدمات مشترکین )

2

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی

14

توزیع نیروی برق استان قم

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

(شماره مجوز: 530/14343– تاریخ :15/02/89)

 

مهندس برق (قدرت)

3

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق –  کنترل

کارشناس نرم افزار

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

تکنسین برق

2

مرد

فوق دیپلم در رشته برق

15

توزیع نیروی برق استان گیلان

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

(شماره مجوز: 530/14339– تاریخ :15/02/89)

مهندس برق (قدرت)

16

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق –  کنترل

کارشناس نرم افزار

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

کارشناس اداری

2

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت دولتی / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی

کارشناس مالی

3

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی

تکنسین برق

1

مرد

فوق دیپلم در رشته برق

16

توزیع نیروی برق استان همدان

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

(شماره مجوز:530/20766 تاریخ :02/03/89)

مهندس برق (قدرت)

3

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق –  کنترل

کارشناس اداری

1

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت دولتی / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی

کارشناس مالی

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی

کارشناس آمار

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته آمار

تکنسین برق

3

مرد

فوق دیپلم در رشته برق

کارشناس اداری           ( خدمات مشترکین )

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی

17

توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری

 (محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

(شماره مجوز:530/19537– تاریخ :29/02/89)

مهندس برق (قدرت)

2

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق –  کنترل

کارشناس اداری

2

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت دولتی / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی

کارشناس سیستمها

1

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی صنایع – برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها

کارشناس نرم افزار

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

کارشناس آمار

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته آمار

کارشناس تدارکات

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت بازرگانی

تکنسین برق

3

مرد

فوق دیپلم در رشته برق

18

مدیریت تولید برق بعثت

 (شماره مجوز:530/20697– تاریخ :02/03/89)

مهندس مکانیک

2

مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی مکانیک – حرارت و سیالات/ لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی مکانیک-تأسیسات حرارتی و برودتی/ لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی مکانیک- نیروگاه

مهندس برق (الکترونیک)

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق - الکترونیک

تکنسین مکانیک

7

مرد

فوق دیپلم در رشته مکانیک

تکنسین ایمنی

1

مرد

فوق دیپلم در رشته ایمنی

19

مدیریت تولید برق نکاء

 (شماره مجوز:530/20583– تاریخ :02/03/89)

تکنسین مکانیک

14

مرد

فوق دیپلم در رشته مکانیک

تکنسین برق

13

مرد

فوق دیپلم در رشته برق

تکنسین شیمی

5

مرد

فوق دیپلم در رشته شیمی

تکنسین ایمنی

4

مرد

فوق دیپلم در رشته ایمنی

20

مدیریت تولید برق دماوند

 (شماره مجوز:530/20704– تاریخ :02/03/89)

کارشناس نرم افزار

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

کارشناس آموزش

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت آموزشی / لیسانس و بالاتر در رشته برنامه ریزی آموزشی/ لیسانس و بالاتر در رشته علوم تربیتی – مدیریت و برنامه ریزی آموزشی

تکنسین مکانیک

2

مرد

فوق دیپلم در رشته مکانیک

تکنسین برق

30

مرد

فوق دیپلم در رشته برق

تکنسین شیمی

12

مرد

فوق دیپلم در رشته شیمی

21

توزیع نیروی برق استان ایلام

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

 (شماره مجوز:530/22111– تاریخ :04/03/89)

(شماره مجوز:530/86876- تاریخ :10/08/88)

 

مهندس برق (قدرت)

1

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق –  کنترل

مهندس برق (مخابرات)

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق - مخابرات

کارشناس مالی

2

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی

کارشناس اداری           ( خدمات مشترکین )

2

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی

کارشناس بررسی های اقتصادی

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته اقتصاد نظری / لیسانس و بالاتر در رشته علوم اقتصادی

کارشناس آمار

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته آمار

22

توزیع نیروی برق شمال استان کرمان 

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

 (شماره مجوز:530/14224– تاریخ :15/02/89)

(شماره مجوز:530/28213– تاریخ :09/03/88)

مهندس برق (قدرت)

3

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق –  کنترل

مهندس برق (الکترونیک)

1

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق - الکترونیک

کارشناس نرم افزار

2

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

کارشناس مالی

2

زن - مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی

کارشناس سیستمها

1

زن – مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی صنایع – برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها

//tabligh vpn j**